O nas

Abit System Stańczyk Żarkowski Sp. J.

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Działamy w zakresie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych i systemów zabezpieczeń. Abit System istnieje od 2014 roku, jednak nasze doświadczenie w branży jest znacznie większe i sięga ponad dwudziestu lat. Nasza kadra składa się z doświadczonych inżynierów-praktyków oraz instalatorów. W trakcie pracy zdobyliśmy liczne uprawnienia, certyfikaty i nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorami oraz producentami urządzeń na całym świecie. Pozwala nam to dobrać właściwe rozwiązania do oczekiwań klientów.
  Działamy głównie na terenie zachodniej Polski,  jednak podejmujemy się również ambitnych wyzwań w dalszych regionach kraju.
 Naszą główna specjalnością jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań integrujących systemy o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu powstają aplikacje, które zmniejszają koszty, poprawiają bezpieczeństwo oraz optymalizują procesy produkcyjne, logistyczne, etc.
Image

Sprawdź Nas!

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i serwisowaniu systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej i sieci strukturalnych. Jeżeli zastanawiasz się nad zainwestowaniem w którąkolwiek z powyższych technologii, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Rzetelna Firma

Adres

Abit System Sp. J.
ul. Braci Gierymskich 65-140
Zielona Góra
tel. 533 40 60 40
 
NIP: 929 19 03 271
REGON: 366208116
KRS: 0000656240

Godziny otwarcia

Skontaktuj się z nami w godzinach:

Poniedziałek - Piątek

godz.: 7.00 - 17.00

Kapitalna Firma

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.