Abit System Stańczyk Żarkowski Sp. J.

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Działamy w zakresie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych i systemów zabezpieczeń. Abit System istnieje od 2014 roku, jednak nasze doświadczenie w branży jest znacznie większe i sięga ponad dwudziestu lat. Nasza kadra składa się z doświadczonych inżynierów-praktyków oraz instalatorów. W trakcie pracy zdobyliśmy liczne uprawnienia, certyfikaty i nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorami oraz producentami urządzeń na całym świecie. Pozwala nam to dobrać właściwe rozwiązania do oczekiwań klientów.
  Działamy głównie na terenie zachodniej Polski,  jednak podejmujemy się również ambitnych wyzwań w dalszych regionach kraju.
 Naszą główna specjalnością jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań integrujących systemy o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu powstają aplikacje, które zmniejszają koszty, poprawiają bezpieczeństwo oraz optymalizują procesy produkcyjne, logistyczne, etc.
Image

Sprawdź Nas!

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i serwisowaniu systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej i sieci strukturalnych. Jeżeli zastanawiasz się nad zainwestowaniem w którąkolwiek z powyższych technologii, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.